اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران | در سریع‌ترین زمان

درمان زردی نوزاد به روش فتوتراپی از طریق خوابیدن در دستگاه زردی نوزاد

زردی نوزاد یک شرایط رایج در بین نوزادان است که در اثر افزایش سطح بیلی‌روبین خون رخ می‌دهد. این عارضه در میان نوزادان بسیار دیده می‌شود و متاسفانه ممکن است نوزادی از دوستان یا خانواده شما به زردی مبتلا شده باشد.

این بیماری در بین نوزادان نارس که قبل از زمان مقرر زایمان متولد شده‌اند، بیشتر دیده می‌شود و حتی آمار بروز زردی در میان کودکانی که در زمان از قبل تعیین‌شده به دنیا می‌آیند هم قابل‌توجه است. این بیماری با اینکه در میان نوزادان بسیار شایع است، اما روند درمان چندان سختی ندارد و به ندرت به یک عارضه خطرناک بدل می‌شود.

مجموعه زردی آنلاین با سابقه 12 سال اجاره دستگاه‌های زردی نوزاد در تهران، آماده خدمت‌رسانی به شما ساکنین نازنین این ناحیه از تهران است. اگر نوزاد شما نیز با اختلال زردی مواجه شده‌است، پیشنهاد می‌کنیم با شماره 09124893650 تماس بگیرید تا با مشاوره کارشناسان ما، بهترین نوع دستگاه زردی نوزاد خود را از بین دیگر نوع‌های این دستگاه انتخاب و در سریع‌ترین زمان دستگاه زردی نوزاد را از مجموعه‌ما تحویل بگیرید.


نحوه تشخیص زردی در نوزاد

زردی یک وضعیت پزشکی است که باعث می‌شود پوست و بعضی از بافت‌های دیگر بدن زرد رنگ شوند. این وضعیت در نتیجه افزایش نسبی بیلی‌روبین در خون بوجود می‌آید. علت اصلی زردی عموماً مرتبط با مشکلات کبدی و یا مشکلاتی در فرایند تخلیه بیلی‌روبین از بدن است.

برای تشخیص زردی، پزشک ممکن است از روش‌های مختلف استفاده کند. در زیر به برخی از روش‌های تشخیص زردی اشاره می‌کنیم:

 • ارزیابی بالینی: پزشک ابتدا تاریخچه بیماری را مورد بررسی قرار می‌دهد و علائم و نشانه‌های مرتبط با زردی را بررسی می‌کند. این شامل بررسی رنگ پوست، رنگ ادرار و رنگ مدفوع می‌شود.
 • آزمایشات خون: بررسی میزان زردی در خون با استفاده از آزمایش خون می‌تواند به تشخیص زردی کمک کند. اندازه‌گیری کلی بیلی‌روبین به روش مستقیم و غیرمستقیم می‌تواند مفید باشد.
 • سونوگرافی: این روش تصویربرداری با فراصوت است که برای بررسی ساختار کبد و مجاری صفراوی استفاده می‌شود. این روش می‌تواند کمک کند تا علت زردی مشخص شود، مانند وجود مشکل در کبد.
 • آزمایش‌های تصویربرداری دیگر: در برخی موارد ممکن است پزشک نیاز به آزمایش‌های تصویربرداری دیگری داشته باشد، مانند کولونوسکوپی (بررسی روده بزرگ) یا کبدسنجی (ارزیابی عملکرد کبد با استفاده از مواد رادیواکتیو)
کودک خوابیده در دستگاه زردی نوزاد

پدر و مادر نیز می‌توانند اولین نشانه‌های زردی در نوزاد را تشخیص دهند. برای این منظور، باید روی ناحیه ای از پوست نوزاد مانند نوک بینی یا پیشانی، فشار بسیار کمی اعمال کنید. اگر پوست در محلی که فشار به آن وارد شده است، به رنگ زرد متمایل شده باشد، احتمالا نوزاد شما دچار زردی شده است.

برای متوجه شدن از سایر علائم زردی نوزاد خود، می‌توانید به نکات زیر توجه کنید:

 • تغییر رنگ پوست
 • زردی در مناطق خاص
 • سفیدی چشم‌ها
 • بی‌حالی و سختی در بیدار شدن
 • کاهش وزن
 • گریه با صدای بلند

بهترین روش‌های درمان زردی نوزاد

پس از سال‌های فعالیت در زمینه درمان زردی نوزاد، بهترین راهکار درمانی که می‌توانیم به شما توصیه کنیم، فتوتراپی یا بهره‌گیری از نور آبی در دستگاه‌های زردی نوزاد است. این روش در مقایسه با سایر گزینه‌های درمانی مثل تعویض خون یا استفاده از طب‌سنتی برای درمان زردی، ساده‌تر و به اثرگذارتر است.

فتوتراپی به دو روش متفاوت برای درمان زردی قابل اجرا است. روش اول، بستری کردن نوزاد و استفاده از دستگاه زردی در بیمارستان است. این روش با وجود مزایای خود، نقاط ضعفی مثل هزینه‌ی بالای بستری، احتمال مبتلا شدن به بیماری‌های دیگر و همچنین شرایط سخت نگهداری و همراهی کودک در بیمارستان برای والدین را دارد که ممکن است انتخاب آن را برای خانواده‌ها پیچیده و دشوار کند.

کودک بستری شده و در حال خواب در تخت بیمارستان

روش دوم درمان زردی با استفاده از فتوتراپی، اجاره دستگاه زردی نوزاد است. این دستگاه‌ها امکان پیگیری یک فرآیند درمانی آسوده و بدون اضطراب را در خانه و تحت نظر مستقیم پدر و مادر برای نوزاد شما فراهم می‌آورد. مزایای استفاده از دستگاه زردی شامل استفاده از شیر مادر و تغذیه سالم، اقتصادی بودن اجاره دستگاه زردی نوزاد، کاهش فشار روحی مادران و بسیاری از مزایای دیگر است.

تغذیه مادر هم برای درمان زردی موثر است و مهم است که مادر برای رفع زردی نوزاد چه بخورد.

مناطق تحت‌پوشش زردی آنلاین در شرق تهران

مجموعه زردی آنلاین در تمام مدت زمان فعالیت خود در زمینه کرایه دستگاه زردی نوزاد، تلاش کرده است تا بتواند بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به خانواده‌هایی که با بیماری زردی مواجه شده‌اند ارائه کند. ما رسالت خود را این می‌دانیم که در جهت کمک و همیاری به کسانی که نوزادشان با زردی روبرو شده است فعالیت کنیم و باری را از روی دوش این عزیزان برداریم.

اگر شما ساکن مناطقی همچون نارمک، تهران‌پارس، مجیدیه و … هستید و نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران دارید با شماره 09124893650 تماس بگیرید و از شرایط و قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران باخبر شوید. ولی این به معنی نیست که مجموعه‌ما دیگر مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار نداده‌است.
اگر شما ساکن ناحیه غرب تهران هستید و نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران دارید، از این صفحه دیدن کنید.

10 دیدگاه برای “اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران | در سریع‌ترین زمان

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام مرضیه عزیز
   برای این منظور، باید روی ناحیه ای از پوست نوزاد مانند نوک بینی یا پیشانی، فشار بسیار کمی اعمال کنید. اگر پوست در محلی که فشار به آن وارد شده است، به رنگ زرد متمایل شده باشد، احتمالا نوزاد شما دچار زردی شده است.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام شهریار عزیز
   پس از سال‌های فعالیت در زمینه درمان زردی نوزاد، بهترین راهکار درمانی که می‌توانیم به شما توصیه کنیم، فتوتراپی یا بهره‌گیری از نور آبی در دستگاه‌های زردی نوزاد است. این روش در مقایسه با سایر گزینه‌های درمانی مثل تعویض خون یا درمان‌هایی با استفاده از طب‌سنتی، ساده‌تر و به اثرگذارتر است.

 1. پریناز اشراقی گفته:

  سلام امکان کرایه دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران هستش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *