اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن

کودک مبتلا به زردی قراره داده شده در دستگاه زردی نوزاد

اگر اخیراً نوزادی در بین اطرافیان و نزدیکان شما متولد شده باشد، می‌توان انتظار داشت که اسم بیماری زردی نوزاد به گوش شما آشنا باشد. عارضه‌ای که به یک مشکل رایج در بین نوزادان تبدیل شده است. بیماری‌ای که حدود نیمی از نوزادانی که در زمان تعیین شده برای زایمان متولد می‌شوند با آن روبرو می‌شوند. ممکن است این آمار شما را به ترس بیندازد، اما این مشکل عمومی برای نوزادان، روند درمان آسانی دارد و معمولاً به عارضه‌ای شدید و خطرناک تبدیل نمی‌شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد (فتوتراپی) به‌عنوان بهترین و سریع‌ترین روش درمان زردی نوزاد شناخته می‌شود. مجموعه زردی‌آنلاین باسابقه بیش از 12 سال در زمینه اجاره دستگاه نوزاد در تهران، به گزینه‌ای قابل‌اعتماد برای اجاره دستگاه زردی نوزاد تبدیل شده است.

شما می‌توانید برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران با شماره 09124893650 تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره کارشناسان خبره مجموعه زردی‌آنلاین و باتوجه‌به وضعیت بیماری نوزادتان، دستگاه زردی نوزاد مناسب کودک شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.


علائم زردی نوزاد

از اولین علائم کودک مبتلا به زردی، زردرنگ شدن صورت نوزاد است. سفیدی چشم و زیر زبان نوزاد اولین نقاط صورت نوزاد است که به رنگ زرد متمایل می‌شوند. با ادامه روند بیماری، زردی در دیگر نواحی بدن نوزاد همچون سینه، بازوها، شکم و در نهایت پاهای نوزاد به چشم می‌آید.

تشخیص اولیه زردی نوزاد معمولاً توسط پدر و مادر صورت می‌گیرد. با اعمال فشار بسیار ناچیزی در ناحیه نوک بینی یا پیشانی نوزاد می‌توان این تشخیص را انجام داد. اگر پوست نوزاد در ناحیه اعمال فشار به رنگ زرد تمایل پیدا کند، می‌توان انتظار داشت که نوزاد به زردی مبتلا شده است.

حالا که تشخیص اولیه زردی نوزاد توسط پدر و مادر صورت‌گرفته است، زمان مراجعه به پزشک متخصص فرامی‌رسد. پزشک به‌وسیله آزمایش‌های متنوع همچون دستگاه بیلی‌روبین متر یا آزمایش خون، نظر قطعی خود را درباره بیماری و وضعیت زردی بیان می‌کند.

پس از مشخص‌شدن نظر پزشک متخصص درباره وضعیت زردی نوزاد، بلافاصله باید روند درمان را آغاز کرد. در ادامه به راهکارهای درمان زردی نوزاد می‌پردازیم.

راهکارهای درمان زردی نوزاد

نظر بیشتر پزشکان متخصص بیماری‌های نوزادان، این است که استفاده از زردی نوزاد (فتوتراپی)، در اکثر مواقع بهترین روش درمان زردی نوزاد است. همچنین تجربه ما پس از سال‌ها فعالیت در زمینه درمان زردی نوزاد نیز این حرف را تأیید می‌کند. اما به این معنا نیست که استفاده از دستگاه فتوتراپی تنها راه درمان زردی نوزاد به شمار می‌آید. راهکارهای متنوع همچون درمان زردی نوزاد با طب سنتی یا تعویض خون نیز برای درمان زردی نوزاد در دسترس است. اما در بین تمامی این روش‌های ذکر شده، درمان زردی نوزاد با استفاده از دستگاه زردی نوزاد، مؤثرترین و سریع‌ترین راه برای درمان زردی نوزاد محسوب می‌شود.


درمان زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی

اگر قصد پیش‌بردن روند درمان زردی به روش فتوتراپی را دارید، دوراه پیش روی شماست. روش اول بستری کردن نوزاد در بیمارستان برای درمان زردی است. این روش با وجود مزایایی همچون نظارت مستقیم پزشک و پرستار بر نوزاد، معایبی دارد که این روش درمانی را برای والدین نوزاد پیچیده می‌سازد. از جمله این معایب می‌توان به هزینه بالا بستری در بیمارستان، مبتلا شدن به دیگر بیماری‌ها و عفونت‌ها، دوری مادر و پدر از نوازد و… اشاره کرد.

در مقابل بستری کردن نوزاد مبتلا به زردی در بیمارستان، اجاره دستگاه زردی نوزاد قرار دارد. با اجاره دستگاه زردی نوزاد پیش برد روند درمانی ساده و بدون استرس و تحت نظارت مستقیم پدر و مادر برای شما فراهم می‌سازد. همچنین استفاده از این دستگاه‌ها موجب کاهش استرس مادران نیز می‌شود، زیرا در تمام طول درمان نوزادشان تحت نظارت آنها قرار دارد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران از زردی‌آنلاین

اگر ساکن ناحیه وسیع و پرتراکم جنوب تهران و مناطقی همچون شهرری، منیریه، شهرک رسالت، بازار تهران، دولت‌ آباد، افسریه، نازی آباد، مشیریه، جوادیه، مولوی، سیروس، خزانه بخارایی، فلاح، اتابک، شاپور و… هستید و به اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران نیاز دارید، زردی‌آنلاین آماده ارائه خدمات به شماست.

بلافاصله پس از تماس با شماره 09124893650، کارشناسان ما با پرسیدن سؤالات تخصصی از وضعیت زردی نوزاد شما اطلاعات کامل را دریافت و باتوجه‌به آن، مناسب‌ترین قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران و بهترین دستگاه فتوتراپی را برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران و شیوه درمان را به شما پیشنهاد می‌دهند. علاوه‌برآن مجموعه زردی آنلاین با ارائه خدمت ارسال فوری از اتلاف وقت حیاتی درمان نوزاد جلوگیری می‌کند.

8 دیدگاه برای “اجاره دستگاه زردی نوزاد در جنوب تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام ترلان عزیز
   نظر بیشتر پزشکان متخصص بیماری‌های نوزادان، این است که استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا همان فتوتراپی، در اکثر مواقع بهترین روش درمان زردی نوزاد است.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام پگاه عزیز
   بلافاصله پس از تماس با شماره 09124893650، کارشناسان زردی آنلاین با پرسیدن سؤالات تخصصی از وضعیت زردی نوزاد شما اطلاعات کامل را دریافت و باتوجه‌به آن، بهترین دستگاه فتوتراپی را برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و شیوه درمان را به شما پیشنهاد می‌دهند.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام خسرو عزیز
   بله؛ می‌توانید با شماره 09124893650 تماس بگیرید و در سریع‎ترین زمان از تمامی خدمات ما بهره‌مند شوید.

 1. نیما سامانیاین گفته:

  سلام امکان مراجعه به مراکز تست زردی نوزاد با دستگاه در جنوب تهران وجود دارد؟

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام نیما سامانیان عزیز
   بله؛ شما می‌توانید در هر منطقه از تهران که هستید از خدمات تست زردی نوزاد بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *