اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران

تصویر کودک تازه متولد شده داخل دستگاه زردی در خانه

سالانه حدود 1 میلیون نوزاد در کشور متولد می‌شوند. طبق آمار رسمی سال 1401 از این تعداد نوزاد متولد شده؛ استان‌های تهران، خراسان رضوی و سیستان بلوچستان در صدر‌جدول قرار دارند. اگر بخواهیم بر حسب درصد اعلام کنیم، سالانه حدود 12 تا 13 درصد افزایش جمعیت معادل 137 هزار نوزاد در تهران متولد می‌شوند.

موضوع ما در این مقاله زردی نوزاد و بهترین روش درمان زردی برای نوزادان متولد شده در تهران است. به‌صورت تقریبی از هر 10 نوزاد حدود 8 نفرشان مبتلا به زردی خواهد شد. اگر فقط بخواهیم آمار تهران را بررسی کنیم یعنی سالانه بیش از 137 هزار نوزاد به زردی مبتلا می‌شوند. بیماری زردی درمان آسانی دارد اما نیازمند اقدام به‌موقع است.

زردی نوزاد؛ عارضه‌ای شایع و قابل‌درمان

زردی نوزاد، عارضه‌ای شایع است که در حدود 60 درصد نوزادان در هفته‌های اول تولد دیده می‌شود. در این عارضه، پوست و سفیدی چشم نوزاد به رنگ زرد درمی‌آید. زردی نوزاد معمولاً بی‌خطر است و طی چند هفته خود به خود برطرف می‌شود.

معمولا چه زمانی زردی در نوزادان رخ می‌دهد؟

زردی معمولا در روز دوم پس از تولد در نوزادان اتفاق می‌افتد. اگر زردی خفیف باشد، معمولاً خودبه‌خود از بین می‌رود. اگر سطح بیلی‌روبین نوزاد در محدوده طبیعی باشد، کودک شما از بیمارستان مرخص می‌شود.

چه زمانی در مورد زردی نوزاد با پزشک مشورت کنیم؟

بیشتر موارد زردی نوزاد، زردی فیزیولوژیکی است که در آن کبد نابالغ نوزاد نمی‌تواند به‌سرعت بیلی‌روبین را حذف کند و باعث ایجاد بیلی‌روبین بیش از حد می‌شود. این طبیعی است و به‌خودی‌خود جای نگرانی ندارد و باید خودبه‌خود ناپدید شود. بااین‌حال، در معاینه یک‌هفته‌ای نوزاد، اگر زردی نوزادتان از بین نرفت، ممکن است درمان به شما توصیه شود.

چگونه زردی نوزاد را درمان کنیم؟

زردی خفیف بعد از چند روز از بین می رود زیرا نوزاد شما بیلی روبین اضافی را از طریق مدفوع دفع می کند؛ به همین دلیل، بسیار مهم است که کودک شما خوب تغذیه کند. اگر سطح بیلی روبین همچنان بالاتر از حد طبیعی باشد، کودک شما برای درمان زردی به درمان فتوتراپی نیاز دارد. این درمان نوری خاص به کودک شما کمک می کند تا بیلی روبین را راحت‌تر دفع کند.

آیا می‌توانیم زردی نوزاد را در خانه درمان کنیم؟

بله! ابتدا با پزشک خود مشورت کنید؛ می‌توانید به‌راحتی دستگاه فتوتراپی را برای درمان اجاره کنید. زردی آنلاین، در تمام مدت‌زمان فعالیت خود در زمینه کرایه دستگاه زردی نوزاد، تلاش کرده است تا بتواند بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به خانواده‌هایی که با بیماری زردی مواجه شده‌اند ارائه کند. تجهیزات فتوتراپی مجموعه ما همان تجهیزاتی هستند که در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی استفاده می‌شوند، بنابراین می‌توانید از اثربخشی آن مطمئن باشید. ما همچنین مقالات دیگری در وبلاگ زردی آنلاین منتشر کرده‌ایم که با مراجعه به آنها می‌توانید اطلاعات خوبی درمورد زردی و روش‌های درمانی به دست اورید.

تمیزی در کنار آرامش خاطر

این موضوع که زردی نوزاد خود را در خانه درمان کنید به این معنی است که می‌توانید همیشه در کنار کودک خود باشید، به شیردادن ادامه دهید و گهگاهی او را نوازش کنید. همچنین آرامش خاطر داشته باشید. به‌علاوه در خانه بودن به این معنی است که نه شما و نه کودکتان در بیمارستان در معرض ویروس‌های احتمالی قرار نخواهید گرفت.

مهم‌ترین مزیت درمان زردی در خانه

در واقع باتوجه‌به قیمت‌های سرسام‌آور و هزینه درمان زردی در بیمارستان تنها راهکاری که برای فرار از این هزینه‌هاست، درمان زردی در خانه با اجاره دستگاه فتوتراپی است، صددرصد ارزان‌تر از درمان زردی در بیمارستان است، به‌علاوه برخی از بیمه‌های زایمان هزینه‌های فتوتراپی در خانه را پوشش می‌دهد، بنابراین شاید بهتر است در تصمیمی که گرفتید کمی تأمل کنید.

پوشش سراسری تهران با زردی آنلاین

سریع‌ترین روش درمان زردی، فتوتراپی یا نور‌درمانی است. در این روش درمان، نوزاد حدود 2 روز در دستگاهی زیر نور قرار میگیرد و با توجه به فرایندی که در بدن نوزاد شکل می‌گیرد عامل زردی از بدن فرزند شما دفع خواهد شد.

مجموعه زردی آنلاین با بیش از 12 سال سابقه، در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران فعالیت می‌کند. با پوشش سراسری تهران و ارسال دستگاه زردی در کمتر از 1 ساعت به تمام مناطق 22‌گانه تهران به معتبرترین پایگاه اجاره دستگاه فتوتراپی در استان تهران تبدیل شده است. شرقی ترین نقطه تهران یا غربی ترین منطقه در پوشش مجموعه ماست.

ما رسالت خود را این می‌دانیم که در جهت کمک و همیاری به کسانی که نوزادشان با زردی روبرو شده است فعالیت کنیم و باری را از روی دوش این عزیزان برداریم.

جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران با شماره 09124893650 تماس بگیرید، تیم زردی آنلاین با سابقه‌ای درخشان و پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است تا با راهنمایی و اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و کرج، به درمان زردی فرزند دلبندتان کمک کند.

8 دیدگاه برای “اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام امین بادیه عزیز
   مجموعه زردی آنلاین با بیش از 12 سال سابقه، در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران فعالیت می‌کند که ارسال دستگاه زردی در کمتر از 1 ساعت به تمام مناطق 22‌گانه تهران را فراهم کرده است.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام امیر عزیز
   بله؛ مجموعه زردی آنلاین با سابقه 12 سال اجاره دستگاه‌های زردی نوزاد در غرب تهران، آماده خدمت‌رسانی به ساکنین این ناحیه وسیع و پرتراکم یعنی صادقیه، شهرک غرب، سعادت آباد، پونک، تهران ویلا، اکباتان و یا ستارخان، تهرانسر، چیتگر و بلوار فردوس و… است.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام کریم عزیز
   نوزاد حدود 2 روز در دستگاه زیر نور قرار بگیرد و با توجه به فرایندی که در بدن نوزاد شکل می‌گیرد عامل زردی از بدن نوزاد شما دفع خواهد شد.

  • زردی آنلاین گفته:

   سلام درسا عزیز
   اگر درجه زردی روی عدد ۱۰ یا بالاتر از آن باشد، نشان‌دهنده این است که فرزند شما زردی دارد، اگر از 13 بالاتر برود می‌تواند نسبتاً خطرناک باشد و اگر از ۱۷ بالاتر برود، کودک نیاز به مداخلات پزشکی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *